İZLE

MEDYA PLANLAMASINDA İZLE AÇIKHAVA ERİŞİM VE FREKANS ARAŞTIRMASI

AÇİAK İZLE Açıkhava Erişim ve Frekans Araştırması, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da 5.575 denekle yürütüldü. Clear Channel, Ströer Kentvizyon ve Wall’e ait 43.606 reklam ünitesi yüzü belli açı ve uzaklıktan fotoğraflanarak sınıflandırıldı. 1.600’den fazla noktada araç ve yaya trafiği sayımı yapıldı. Elde edilen bulgular görünürlük modeline oturtuldu. İZLE datalarından yararlanarak 100 farklı hedef kitle bazında Açıkhava networklerinin erişim ve frekans (GRP) değerleri bulunabilecek.

Başlangıç sunumu yapılan ajanslara 1 Temmuz 2015 tarihinden başlayarak AÇİAK İZLE araştırma sonuçlarını raporlayan Cafas planlama programı verileri bir link üzerinden iletildi. Cafas planlama programı isteyen şirketlerin kullanımı için bedelsiz olarak kullanıma açıldı.

izle_kucuk.jpg

AÇİAK İZLE ile ilgili gerçek veriler üzerinden planlama eğitimi almak isteyen şirketler www.arvak.com.tr web sayfasındaki AÇİAK İZLE ikonuna ya da http://www.arvak.com.tr/Arvak/Izle linkine tıklayarak ulaşabilecekleri AÇİAK İZLE İLETİŞİM FORMU'nu doldurarak eğitim isteğinde bulunabiliyorlar. Başvuruda bulunan şirketlere eğitim tarihi formun doldurulma tarihi dikkate alınarak belirlenecek ve Tülin NAMOĞLU tarafından mail yoluyla bildirilecektir.

Arvak web sayfasında AÇİAK İZLE hakkında en çok merak edilen soruların cevapları başlığı altında olabildiğince gelebilecek soruların yanıtlarına ulaşılabilir. Bu soruların dışındaki sorular için İZLE İLETİŞİM FORMU kullanılarak soru sorulabilir. Bu yolla gönderilen sorular mutlaka yanıtlanacaktır.

AÇİAK İZLE Açıkhava Erişim ve Frekans Araştırması’nın pazarlama ve reklam sektörüne yararlı olmasını diliyoruz.

pdf-icon.png İzle hakkında en çok merak edilen soruların cevapları için tıklayınız.

pdf-icon.pngİzle kitapçığı için tıklayınız.

http://www.acikhavaizle.com

izlelogo.jpg

İZLE Açıkhava Erişim ve Frekans Araştırması

Web sitesine gitmek için lütfen tıklayınız


İZLE İLETİŞİM FORMU