ARVAK ÜYELERİ

Arvak 2011 yılından bu yana açıkhava sektörünün gelişmesi ve büyümesi için, 14 üyesiyle faaliyet göstermektedir.

 • FORS MEDYA Web sitesi: www.forsmedya.com.tr

  Açıkhava mecrasında 2012 yılından beri dijital ve afişli ürün networkleriyle reklamverenlere hizmet veren Fors Medya; markalara geniş bir yelpazede iletişim ve tanıtım olanakları sunmaktadır. 

  İstanbul’daki Billboard, Megalight ve Giantboard network’leri başta olmak üzere; İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki Outdoortv dijital ekran networkü ve tüm Türkiye genelindeki Yüksek Hızlı Tren/Banliyö trenleri dijital ekran networklerinin reklam pazarlamasını yapmakta olup, İstanbul’da T1 Tramvay hattındaki tramvayların da reklam satışını gerçekleştirmektedir.

  FORS MEDYA İLETİŞİM ADRES:
  Balmumcu Merkez Mah. Morbasan Sok. Koza İş Merkezi C Blok Kat:8

  Balmumcu- Beşiktaş/İSTANBUL

  TEL: 0212 347 64 40

  bilgi@forsmedya.com.tr

 • 3.MECRA OUTDOOR Web sitesi: www.3mecra.com.tr

  Geleneksel mecralar arasında yer alan açıkhava, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de reklam bütçelerindeki payını artırmakta, dijitalle uyumu sayesinde büyümeye devam etmektedir. 

  Dijitalleşen reklam dünyasında özellikle mobil ve radyo ile etkileşimi en fazla olan açıkhava, reklamverenlerin çok sevdiği, kendini en büyük gösterebildiği, frekansı yüksek buna karşılık mesaj kirliliği en az olan ve tüketiciye doğrudan ulaşabilen tek mecradır.  

   Bu anlayışla, açıkhava reklamcılığı alanında hizmet vermek amacıyla 2006 yılında kurulan 3. Mecra Outdoor, sektörünün vazgeçilmezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

   Ürün çeşitliliği, Türkiye geneline yayılmış profesyonel ekibi, operasyon gücü ve deneyimi sayesinde, açıkhavada ihtiyaçlara uygun çözümler üretmekte, reklam mesajlarını en etkin şekilde hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. 

  3. MECRA İLETİŞİM BİLGİLERİ;

   Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi B Blok Kat 9

  Beşiktaş, İstanbul

  Tel: +90 212 251 65 65

  info@3mecra.com.tr

 • CITYLIGHTS Web sitesi: www.matador.com.tr

  Uzun yıllar Ströer bünyesinde faaliyet gösteren ve tümü yasal mevzuata uygun olmak üzere; ‘duvar, parapet ve yol panosu’ gibi Türkiye’nin büyük yüzölçümlü poster alanlarını portföyünde barındıran Citylights markası sektörünün önde gelen açıkhava şirketidir.

   Citylights, 2017 yılında ‘MATADOOR’ ailesine katılmış ve büyük şirket birleşmesi ile açık havanın açık ara lider GiantPoster şirketi olmuştur.

   CITYLIGHTS İLETİŞİM BİLGİLERİ;

   Maslak, Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok.

  Seba Office Boulevard B Blok K:3 No:21

  Sarıyer, İstanbul

  Tel: +90 212 352 48 88

 • CORE OUT OF HOME Web sitesi: www.coreooh.com.tr

   Core Out of Home, Türkiye'de İstanbul, Antalya, Kayseri gibi şehirler dahil olmak üzere 7 şehirde 16.700 reklam yüzüyle açıkhava sektörünün önde gelen firmalarındandır.”

  Şehir Mobilyaları; durak raket, metrobüs raket, 360 ile transit – otobüs kaplama, AVM gibi geniş dağılımlı ürün yelpazesiyle markaların tüketicileriyle en yaratıcı ve efektif şekilde buluşmasını sağlar.

  İletişim: 

  Barbaros Bulvarı Morbasan Sok.
  Koza İş Merkezi C Blok Kat: 4
  Beşiktaş / İstanbul


  Telefon: +90 212 347 09 35
  Faks: +90 212 347 09 36

  E-Posta: satis@coreooh.com.tr

 • KARMA AÇIKHAVA REKLAMCILIK Web sitesi: www.karmaoutdoor.com

  1959 yılında Açıkhava Reklamcılık konusunda faaliyete başlayan ve alanında birçok ilke imza atan şirketimiz 2008 yılından bu yana Karma Açıkhava Reklamcılık A.Ş. adıyla faaliyetlerine Türkiye genelinde devam etmektedir. Şirketimiz 21. yüzyılın yükselişte olan sektörü ‘Açıkhava Reklamcılık’ alanında sürekli gelişerek, markalaşma yolunda önemli adımlar atmıştır.

  Yarım yüzyılı aşkın tecrübe ile yarının teknolojisini bir araya getirerek açıkhava reklamcılıkta önemli bir boşluğu dolduran firmamız, tüm müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi olanakları sunarak yanıt vermektedir.
  Hızlı globalleşen ve rekabetin yoğun olduğu piyasalarda açıkhava reklamcılığın yarattığı olumlu fark, yadsınmaz bir gerçektir. Şirketimiz yarattığı bu fark ile birlikte pazarda sağlam, güvenilir olmayı da ilke edinmiş bulunmaktadır.
  Ayrıca dünyayı ve gelişen teknolojiyi de yakından takip eden şirketimiz, her zaman yenilikçi profilini ve güncellenen yüzünü de korumaktadır.

  Volkan GÜLSOY

  CEO

  İletişim: 

  Maslak Mah. A.O.S 55. Sok. No:2 Aksoy Plaza İç Kapı No:89 Sarıyer/İSTANBUL

  TEL: 444 4 576 (KRM)
  FAX: +90 212 315 0934
 • KENTVİZYON Web sitesi: www.kentvizyon.com

  Kentvizyon, Türkiye'de 150'ye yakın ofis çalışanı ve 300'ü aşkın operasyon elemanıyla ülkenin en büyük açıkhava reklam satış ve pazarlama şirketidir.

  Billboard, Billboard Plus, Giantboard, Raket, Otobüs durağı, Silindir kule, Megalight, Megaboard, Kuleboard ve Outdoor TV gibi reklam üniteleri ile hizmet veren Kentvizyon'a 800'e yakın reklam panosu ve toplam 1.700'ün üzerinde CLP reklam yüzünün yanı sıra, stant alanları ve diğer özel reklam uygulamaları ile 6 havalimanındaki reklam üniteleri, EGO otobüsleri, alınlıklar, elektrik direkleri, YHT ve Marmaray ekranları ve tramvay giydirme gibi hizmetler de dahil edilmiştir. Bu sayede Türkiye çapındaki 70.000'i aşkın açıkhava reklam yüzüyle İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye nüfusunun %63'ünü oluşturan en büyük 25 şehrine ulaşmaktadır.

  Kaliteli ve modern çizgisi ile şehir yaşamına renk katan açıkhava reklam üniteleri, şehrin en dikkat çekici noktalarında konumlanmıştır. Yaya ve araç trafiğinin olduğu önemli merkezlerde bulunan açıkhava reklam üniteleri, yüksek görülme oranına sahiptir ve reklam mesajını hedef kitleye en kısa ve etkili yoldan ulaştırır.

   

  İletişim:
  Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok K: 1-2-3-4 34349 Beşiktaş / İstanbul
  Telefon: 0212 708 22 00

 • MATADOOR Web sitesi: www.matador.com.tr

  MATADOOR, 2002 yılında çağdaş ve yenilikçi kadrosuyla açıkhava sektörüne farklı bir anlayış getirmiştir. Güven ve şeffaflık üzerine kurmuş olduğumuz misyonumuz ile MATADOOR kısa sürede reklam verenlerin ve birçok medya ajansının çözüm ortağı haline gelmiştir.

  Vizyonumuz ile, sektörde yeni ve efektif reklam alanları sunarak, reklam verenlerin outdoor ve indoor'a olan ilgileri artmıştır.

  MATADOOR, pörtföyündeki tümü YASAL olmak üzere duvar, giantwall, parapet, yol panosu, havalimanları gibi büyük boyutlu reklam alanları pazarlaması ile markalara hizmet vermektedir.

  Başta İstanbul'da 50 duvar, Anadolu illerinde 20 duvar, GIANTWALL Anadolu illeri network, 100 face Karayolları panosu, 50 adet havalimanı panosuyla, büyük boyutlu reklam alanlarını pörtföyünde bulunduran, segmentinde lider bir şirkettir

  İletişim:
  Maslak, Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok.

  Seba Office Boulevard B Blok K:3 No:21

  Sarıyer / ISTANBUL

  0 212 352 46 56

  info@matador.com.tr 

 • MEDYA PANO Web sitesi: www.medyapano.com

  Medya Pano, İstanbul’da ilk kez LIGHTBOX reklam panolarını hayata geçiren açık hava şirketidir.

  İstanbul’da 105 merkezi noktada bulunan 3.00 x 6.00 m boyutlarındaki lightbox panolar reklamveren ve reklam ajanslarının yoğun talebiyle karşılaşmaktadır.

  Medya Pano, aynı zamanda İstanbul Ulaşım A.Ş.’ye ait İstanbul Raylı Sistemlerinin tüm reklam alanlarını ve İstanbul’un elektrik direklerindeki banner ve poster pano reklam alanlarını kiralamaktadır.

  İletişim:
  Galataderesi Cd. Zincirli İş Mrk. No:8/4
  Gültepe / İstanbul / Türkiye
  Telefon: +90 212 325 68 45
  Fax: +90 212 325 68 64

 • POSTERSCOPE TÜRKİYE Web sitesi: www.posterscope.com

  Posterscope Medya, Reklamcılık ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi

  İletişim:

  Elmadağ Asker Ocağı Cad. No: 9 Süzer Plaza Kat: 18 Şişli, İstanbul, Türkiye

  Tel: (0212) 377 4444

 • TANGRAM Web sitesi: http://www.tangram.com.tr/

  Tangram, büyük boyutlu reklam alanları konusunda uzmanlaşmış bir Açıkhava şirketidir. Duvar, parapet, cam yüzey üzerindeki reklamlarda yaptığı yaratıcı uygulamalarla tanınan Tangram, İstanbul’un merkezi, yerlerinde çok sayıda reklam alanının pazarlamasını yapmaktadır.

  İletişim:
  Telsizler Mah. Bağış Sokak. No:8/3 
  Gültepe-Kağıthane İstanbul
  Tel: 0212-325 6845
  Fax:0212-235 6864 

 • ÜNİVERSİTE MEDYA Web sitesi: www.universitemedya.com.tr

  2007 yılında kurulan Üniversite Medya, üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

  Türkiye’de 18 il, 39 üniversite, 95 kampüste 5000’i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networkune sahiptir. 

  İletişim:
  Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş merkezi C Blok Kat 11
  Balmumcu-Beşiktaş-İstanbul
  Tel: 0212-708 2400

 • WALL Web sitesi: www.wall.com.tr

  Wall Şehir Dizaynı 1996 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren bir açıkhava reklam ve şehir mobilyacılığı şirketidir. Şirket İstanbul, Ege Bölgesi ve Konya’da yüksek kaliteli ve modern reklam üniteleri ile reklamverenlere ve şehir sakinlerine hizmet vermektedir.

  Wall Şehir Dizaynı, Alman şehir mobilyası üreticisi ve açıkhava reklamcısı Wall AG’nin Türkiye girişimidir. Wall AG, 2009 yılından bu yana 50’nin üzerinde ülkede faaliyet gösteren lider açıkhava şirketi JCDecaux Grubu’nun bir parçasıdır.

  İletişim:
  Gazeteciler Sitesi 23 Temmuz Meydanı No:5 34394 Esentepe - Şişli / İstanbul
  Tel: +90 212 217 02 02
  Faks: +90 212 217 94 54