ARVAK ÜYELERİ

Arvak 2011 yılından bu yana açıkhava sektörünün gelişmesi ve büyümesi için, 14 üyesiyle faaliyet göstermektedir.

 • 3.MECRA OUTDOOR Web sitesi: www.3mecra.com.tr

  Geleneksel mecralar arasında yer alan açıkhava, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de reklam bütçelerindeki payını artırmakta, dijitalle uyumu sayesinde büyümeye devam etmektedir. 

  Dijitalleşen reklam dünyasında özellikle mobil ve radyo ile etkileşimi en fazla olan açıkhava, reklamverenlerin çok sevdiği, kendini en büyük gösterebildiği, frekansı yüksek buna karşılık mesaj kirliliği en az olan ve tüketiciye doğrudan ulaşabilen tek mecradır.  

   Bu anlayışla, açıkhava reklamcılığı alanında hizmet vermek amacıyla 2006 yılında kurulan 3. Mecra Outdoor, sektörünün vazgeçilmezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

   Ürün çeşitliliği, Türkiye geneline yayılmış profesyonel ekibi, operasyon gücü ve deneyimi sayesinde, açıkhavada ihtiyaçlara uygun çözümler üretmekte, reklam mesajlarını en etkin şekilde hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. 

  3. MECRA İLETİŞİM BİLGİLERİ;

   Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi B Blok Kat 9

  Beşiktaş, İstanbul

  Tel: +90 212 251 65 65

  info@3mecra.com.tr

 • Anadolu Açıkhava Reklamcılık Web sitesi: www.aar.com.tr

  Açıkhava reklamlıcığın dünya markalarının tercih ettiği bir öneme sahip çözümleriyle AAR; CLP, billboard, megaboard, megalight ve afiş değiştiricili reklam üniteleriyle Konya ve Giresun şehirlerimizde hizmet vermektedir.

  AAR Şehir Mobilyaları; billboard ve diğer raket, otobüs durakları ve megalightları kapsayan geniş networkleri sayesinde spesifik şehirleri hedefleyen reklamverenler için ideal çözümler sunar.

  İletişim:
  Telsizler Mahallesi Galata Deresi Caddesi No:10 K:2/7 Kağıthane/İstanbul
  Tel: +90 212 217 02 02
  Faks: +90 212 217 94 54 

 • CITYLIGHTS Web sitesi: www.matador.com.tr

  Uzun yıllar Ströer bünyesinde faaliyet gösteren ve tümü yasal mevzuata uygun olmak üzere; ‘duvar, parapet ve yol panosu’ gibi Türkiye’nin büyük yüzölçümlü poster alanlarını portföyünde barındıran Citylights markası sektörünün önde gelen açıkhava şirketidir.

   Citylights, 2017 yılında ‘MATADOOR’ ailesine katılmış ve büyük şirket birleşmesi ile açık havanın açık ara lider GiantPoster şirketi olmuştur.

   CITYLIGHTS İLETİŞİM BİLGİLERİ;

   Maslak, Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok.

  Seba Office Boulevard B Blok K:3 No:21

  Sarıyer, İstanbul

  Tel: +90 212 352 48 88

 • CORE OUT OF HOME Web sitesi: www.coreooh.com.tr

   Core Out of Home, Türkiye'de İstanbul, Antalya, Kayseri gibi şehirler dahil olmak üzere 7 şehirde 16.700 reklam yüzüyle açıkhava sektörünün önde gelen firmalarındandır.”

  Şehir Mobilyaları; durak raket, metrobüs raket, 360 ile transit – otobüs kaplama, AVM gibi geniş dağılımlı ürün yelpazesiyle markaların tüketicileriyle en yaratıcı ve efektif şekilde buluşmasını sağlar.

  İletişim: 

  Barbaros Bulvarı Morbasan Sok.
  Koza İş Merkezi C Blok Kat: 4
  Beşiktaş / İstanbul


  Telefon: +90 212 347 09 35
  Faks: +90 212 347 09 36

  E-Posta: satis@coreooh.com.tr

 • DENTSU TÜRKİYE Web sitesi: https://www.dentsu.com/tr

  DENTSU Türkiye Medya Hizmetleri A.Ş.

  Sınıfında en iyi uzmanlık ve yeteneklere sahip olan Dentsu Aegis Network, medya, dijital ve yaratıcı iletişimde, müşterileri için markaların inşa sürecine yenilik getirmektedir Temas noktalarıyla daha fazla ve daha sık etkileşime geçen tüketiciler ve yakınsama odaklı gelişen medya ortamı, sunduğu büyük fırsatların yanısıra daha kompleks yapıda yeni bir medya eko-sistemi oluşturmaktadır. Biz, Dentsu Aegis Network’te, tüketicinin kim olduğundan nasıl karar aldığına kadar analiz ediyor ve müşterilerimiz için en iyi iş sonuçlarını yaratmak üzere bugünün mecra karmasını en doğru iletişim stratejisi ile hayata geçiriyoruz.
  Adres:
 • FORS MEDYA Web sitesi: www.forsmedya.com.tr

  Açıkhava mecrasında 2012 yılından beri dijital ve afişli ürün networkleriyle reklamverenlere hizmet veren Fors Medya; markalara geniş bir yelpazede iletişim ve tanıtım olanakları sunmaktadır. 

  İstanbul’daki Billboard, Megalight ve Giantboard network’leri başta olmak üzere; İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki Outdoortv dijital ekran networkü ve tüm Türkiye genelindeki Yüksek Hızlı Tren/Banliyö trenleri dijital ekran networklerinin reklam pazarlamasını yapmakta olup, İstanbul’da T1 Tramvay hattındaki tramvayların da reklam satışını gerçekleştirmektedir.

  FORS MEDYA İLETİŞİM ADRES:
  Balmumcu Merkez Mah. Morbasan Sok. Koza İş Merkezi C Blok Kat:8

  Balmumcu- Beşiktaş/İSTANBUL

  TEL: 0212 347 64 40

  bilgi@forsmedya.com.tr

 • KARMA AÇIKHAVA REKLAMCILIK Web sitesi: www.karmaoutdoor.com

  1959 yılında Açıkhava Reklamcılık konusunda faaliyete başlayan ve alanında birçok ilke imza atan şirketimiz 2008 yılından bu yana Karma Açıkhava Reklamcılık A.Ş. adıyla faaliyetlerine Türkiye genelinde devam etmektedir. Şirketimiz 21. yüzyılın yükselişte olan sektörü ‘Açıkhava Reklamcılık’ alanında sürekli gelişerek, markalaşma yolunda önemli adımlar atmıştır.

  Yarım yüzyılı aşkın tecrübe ile yarının teknolojisini bir araya getirerek açıkhava reklamcılıkta önemli bir boşluğu dolduran firmamız, tüm müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi olanakları sunarak yanıt vermektedir.
  Hızlı globalleşen ve rekabetin yoğun olduğu piyasalarda açıkhava reklamcılığın yarattığı olumlu fark, yadsınmaz bir gerçektir. Şirketimiz yarattığı bu fark ile birlikte pazarda sağlam, güvenilir olmayı da ilke edinmiş bulunmaktadır.
  Ayrıca dünyayı ve gelişen teknolojiyi de yakından takip eden şirketimiz, her zaman yenilikçi profilini ve güncellenen yüzünü de korumaktadır.

  Volkan GÜLSOY

  CEO

  İletişim: 

  Maslak Mah. A.O.S 55. Sok. No:2 Aksoy Plaza İç Kapı No:89 Sarıyer/İSTANBUL

  TEL: 444 4 576 (KRM)
  FAX: +90 212 315 0934
 • KENTVİZYON Web sitesi: www.kentvizyon.com

  Kentvizyon, Türkiye'de 150'ye yakın ofis çalışanı ve 300'ü aşkın operasyon elemanıyla ülkenin en büyük açıkhava reklam satış ve pazarlama şirketidir.

  Billboard, Billboard Plus, Giantboard, Raket, Otobüs durağı, Silindir kule, Megalight, Megaboard, Kuleboard ve Outdoor TV gibi reklam üniteleri ile hizmet veren Kentvizyon'a 800'e yakın reklam panosu ve toplam 1.700'ün üzerinde CLP reklam yüzünün yanı sıra, stant alanları ve diğer özel reklam uygulamaları ile 6 havalimanındaki reklam üniteleri, EGO otobüsleri, alınlıklar, elektrik direkleri, YHT ve Marmaray ekranları ve tramvay giydirme gibi hizmetler de dahil edilmiştir. Bu sayede Türkiye çapındaki 70.000'i aşkın açıkhava reklam yüzüyle İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye nüfusunun %63'ünü oluşturan en büyük 25 şehrine ulaşmaktadır.

  Kaliteli ve modern çizgisi ile şehir yaşamına renk katan açıkhava reklam üniteleri, şehrin en dikkat çekici noktalarında konumlanmıştır. Yaya ve araç trafiğinin olduğu önemli merkezlerde bulunan açıkhava reklam üniteleri, yüksek görülme oranına sahiptir ve reklam mesajını hedef kitleye en kısa ve etkili yoldan ulaştırır.

   

  İletişim:
  Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok K: 1-2-3-4 34349 Beşiktaş / İstanbul
  Telefon: 0212 708 22 00

 • MATADOOR Web sitesi: www.matador.com.tr

  MATADOOR, 2002 yılında çağdaş ve yenilikçi kadrosuyla açıkhava sektörüne farklı bir anlayış getirmiştir. Güven ve şeffaflık üzerine kurmuş olduğumuz misyonumuz ile MATADOOR kısa sürede reklam verenlerin ve birçok medya ajansının çözüm ortağı haline gelmiştir.

  Vizyonumuz ile, sektörde yeni ve efektif reklam alanları sunarak, reklam verenlerin outdoor ve indoor'a olan ilgileri artmıştır.

  MATADOOR, pörtföyündeki tümü YASAL olmak üzere duvar, giantwall, parapet, yol panosu, havalimanları gibi büyük boyutlu reklam alanları pazarlaması ile markalara hizmet vermektedir.

  Başta İstanbul'da 50 duvar, Anadolu illerinde 20 duvar, GIANTWALL Anadolu illeri network, 100 face Karayolları panosu, 50 adet havalimanı panosuyla, büyük boyutlu reklam alanlarını pörtföyünde bulunduran, segmentinde lider bir şirkettir

  İletişim:
  Maslak, Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok.

  Seba Office Boulevard B Blok K:3 No:21

  Sarıyer / ISTANBUL

  0 212 352 46 56

  info@matador.com.tr 

 • MEDYA PANO Web sitesi: www.medyapano.com

  Medya Pano, İstanbul’da ilk kez LIGHTBOX reklam panolarını hayata geçiren açık hava şirketidir.

  İstanbul’da 105 merkezi noktada bulunan 3.00 x 6.00 m boyutlarındaki lightbox panolar reklamveren ve reklam ajanslarının yoğun talebiyle karşılaşmaktadır.

  Medya Pano, aynı zamanda İstanbul Ulaşım A.Ş.’ye ait İstanbul Raylı Sistemlerinin tüm reklam alanlarını ve İstanbul’un elektrik direklerindeki banner ve poster pano reklam alanlarını kiralamaktadır.

  İletişim:
  Galataderesi Cd. Zincirli İş Mrk. No:8/4
  Gültepe / İstanbul / Türkiye
  Telefon: +90 212 325 68 45
  Fax: +90 212 325 68 64

 • Panoffect Web sitesi: https://panoffect.com/

  Yaşayan şehrin, yaşayan mecraları

  25 yıllık sektör deneyimi ile İstanbul’a ve hizmet verdiği tüm şehirlere modern bir kimlik kazandırmayı hedefleyen Panoffect, DOOH (digital out of home) reklam sektöründe inovatif bakış açısını, yeni nesil outdoor anlayışını, reklamcılığın teknolojik ve dijital versiyonunu tüm marka ve mecralara taşımaktadır.

  İstanbul, İzmir, Ankara Metroları ile İzban, Marmaray ve Yüksek Hızlı Tren dahil raylı sistemler genelinde yer alan dijital ve statik reklam üniteleri; İstanbul, Ankara ve Bursa’da yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu lokasyonlarda konumlandırılmış ontv dijital ekranları; markalar için tasarlanan özel uygulama çözümleri ve Antalya, Bursa, Yalova, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve Trabzon şehirlerinde yer alan elektrik direkleri reklam alanları ile 10’dan fazla şehirde 30 binin üzerinde envantere sahiptir.

  Panoffect hizmet verdiği şehirlerin sokaklarına, meydanlarına, açıkhavasına, reklamına eşlik ederken, değişim ve gelişimine de ortak olmaktadır. Şehirlerin kendine has ritmine ve dokusuna uygun olarak konumlandırılan reklam üniteleriyle şehirlere değer katmakta ve bu noktada görsel iletişimin dili olmaktadır.

  İnovatif yaklaşımla şehirlerin efektif ve dijital yüzü olmaya; geniş ürün yelpazesi, coğrafi yaygınlığı, profesyonal saha operasyon ekipleri ve 25 yıllık tecrübesiyle açıkhava reklam endüstrisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

   İletişim:

  Porta Vadi, Hamidiye Mahallesi, Cendere Caddesi

  No:103 - T3 Blok - Ofis: 79-80 Kağıthane/İSTANBUL

   Telefon: +90 212 2806808

  E-Posta: info@panoffect.com

 • TANGRAM Web sitesi: http://www.tangram.com.tr/

  Tangram, büyük boyutlu reklam alanları konusunda uzmanlaşmış bir Açıkhava şirketidir. Duvar, parapet, cam yüzey üzerindeki reklamlarda yaptığı yaratıcı uygulamalarla tanınan Tangram, İstanbul’un merkezi, yerlerinde çok sayıda reklam alanının pazarlamasını yapmaktadır.

  İletişim:
  Telsizler Mah. Bağış Sokak. No:8/3 
  Gültepe-Kağıthane İstanbul
  Tel: 0212-325 6845
  Fax:0212-235 6864 

 • ÜNİVERSİTE MEDYA Web sitesi: www.universitemedya.com.tr

  2007 yılında kurulan Üniversite Medya, üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

  Türkiye’de 18 il, 39 üniversite, 95 kampüste 5000’i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networkune sahiptir. 

  İletişim:
  Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş merkezi C Blok Kat 11
  Balmumcu-Beşiktaş-İstanbul
  Tel: 0212-708 2400

 • YOVİ Web sitesi: https://www.yovi.com.tr/
  Adres:
  Hümeyra Sokağı NEF09 Kat:11 D:211, 34415 4.Levent, Kağıthane/İstanbul
  +90 212 843 8800
  +90 212 843 8800
  rezervasyon@yovi.com.tr