A AWARDS JUNIOR 2023 jüri üyeleri belli oldu !

Geri

A Awards Junior, A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması kapsamında üniversitelerin İletişim Fakültelerinde eğitim gören genç yetenekleri teşvik etmek ve onurlandırmak amacıyla düzenleniyor. Kurulacak ekiplerin; verilen brief doğrultusunda bir açıkhava kampanyasını oluşturacak fikirlerini, yaratıcılıklarını, açıkhava mecrasının kendine özgü dilini uygulamalarını hedefliyor.

 Bu kategoriye üniversiteler, İletişim Fakültesi öğrencilerinden oluşturulacak en az 3 en çok 5 kişilik ekiplerin tasarlayacağı açıkhava kampanyası ile katılabiliyorlar. Bu kategoriye katılım için herhangi bir kısıtlama yok, üniversiteler istedikleri sayıda ekiple katılabilir.

 Yarışmaya katılım için ilgili İletişim Fakültesi yöneticisinin www.junior.aawards.netadresindekibaşvuru talep formunu en geç 27 Kasım 2022 günü akşamına kadar doldurarak onaylaması gerekiyor.

 A Awards Junior kategorisinin 2023 yılı markası Yapı Kredi olarak belirlenmiştir. Yapı Kredi için hazırlanacak açıkhava kampanyasının briefine 28 Kasım 2022 Pazartesi gününden başlayarak www.junior.aawards.net web sitesinden ulaşabilirsiniz.(Ayrıntılı yarışma takvimine web sitemizden ulaşabilirsiniz.)

 A Awards Üniversite Medya Junior kategorisi katılım koşulları, hakkında detaylı bilgiye www.junior.aawards.net sitesinden ulaşabilirsiniz.